Сауна Люкс Киев
Перейти до контакту

Сауна ЛЮКС в Києві


Необхідно підтримувати міцність тіла,
щоб зберегти міцність духу.
(Віктор Гюго)


Сауна в Києві, з залами класу Люкс і VIP! Представляємо Вашій увазі - сауна Люкс. Мережа наших саун розташована в трьох районах міста Києва. Сауна на Троєщині знаходиться за адресою вул. С. Лифаря, 3 (вул. Сабурова, 3), сауна на Оболоні - на проспекті Героїв Сталінграда, 39В, сауна на Виноградарі розташована за адресою: вул. Западинська, 9А (проспект Правди, 6А). Детальну інформацію про кількості залів в сауні, вартості відвідування і послуги, що надаються Ви зможете дізнатися, перейшовши на сторінку потрібної сауни.
Якщо в двох словах розповісти про зали сауни Люкс, то Вам пропонується: басейни з холодною водою (сучасна система фільтрації та дезінфекції), суха фінська парна, кімнати відпочинку, гідромасажні ванни (джакузі), масажні крісла, м'які куточки для відпочинку, супутникове ТВ на плазмових екранах, душові кабінки та інше. У всіх залах є Wi-Fi.
Адміністратори залів сауна Люкс запропонують Вам лазневі приналежності: рушники, простирадла, одноразові тапочки, шапочки. Для проведення SPA-протцедур в сауні ми пропонуємо різні види ароматичних масел. У барі завжди можна придбати свіже пиво, прохолодні напої, легкі закуски і звичайно ж багато сортів чаю.

Замовити сауну в Києві

Замовити сауну Ви можете цілодобово, за телефонами: +38 (044) 547-99-49 (сауна на вул. С. Лифаря, 3), +38 (044) 331-48-84 (сауна на проспекті Героїв Сталінграда, 39В), +38 (044) 464-1-464 (сауна на вул. Западинської, 9А).
ТРОЄЩИНА
Сауна на Троєщині включає в себе два зали: "Люкс" і "Уют". Присутня паркова з відеоспостереженням. Якщо Ви захочете попаритися в сауні ...
ОБОЛОНЬ
Сауна на Оболоні має чотири різних зали, які працюють цілодобово. Зали мають різну місткість. Ми підберемо Вам зал ...
ВИНОГРАДАР
Сауна на Виноградарі відноситься до класу VIP-саун, в якій знаходяться чотири зали загальною площею понад 320 кв.м. Зали мають ...
При попередньому бронюванні необхідно внести передоплату, в розмірі вартості 1-ї години відвідування обраного залу.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
У разі відмови від попереднього бронювання, менш ніж за одну добу, ПЕРЕДОПЛАТА НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.
Повернутись до змісту